Допомога Бахмуту

Завжди згадую той стан радості і бажання летіни на зустріч, коли вирушаю до хлопців на передову і стан болю, тривоги і жалю, коли повертаюся від них у мирний Київ.

Сотні пар очей, які дивляться на тебе і махають рукою, коли твоя машина зникає за горизонтом. Це не можна передати словами. Бажання одне: поверніться будь-ласка живими. Знаю що так не буде, але щиро сподіваюся на це. Молю Бога про це. Мрію про це. 

Знову багато сотень кілометрів, знову сьогодні наша команда Artem Pivovarov, Sergei Andreyev, Andriy Zhelvetro, Размик Айриян, Володимир Шоломицький, Сергій Скоренко, Oleg Zubakha, забезпечує ділянки фронту необхідним. 


Автівки, гаджети, прилади різні, Окреме дякую Аннушка Боровская, GLOдоставили.Unayters та Zhuvi за телефони для бійців, Оксана Панченко  Юлія Седлєцка важливі станції. Николай Харин, дякую друже за тонни напоїв!

Можу сказати одне, з цими людьми, я у розвідку пішов би. Я бачу як де хто дозволяє собі красти у фронту, піаритися і «примазуватися» до чужих здобутків чіпляючи собі медальки і заслуги. Від того мене часто нудить. Хочеться сказати: «Хіба немає у вас серця? Хіба ви не розумієте що не власним шлушком потрібно жити? Коли ви втратили людське? Козаки стали нам рідними і ніколи ми не припинимо вам допомагати. Якщо ти відчуваєш те, що і ми, приєднуйся до нас. 

Честь маю, С. Костира