UA24: робоча зустріч з генералом Марченко

Приїхали в гості до легендарного генерал Дмитра Марченко, який в перші місяці повномасштабної війни врятував та відбив Миколаїв.

Разом з волонтерами Фонду UA24, генерал провів робочу зустріч в дружній атмосфері. Обговорювали проблеми військових волонтерів, з якими ми стикаємось. Наприклад:

Дефіцит необхідних ресурсів на фронті. Прийшли до розуміння таких рішень: 

  • Проводити активні кампанії для залучення коштів від громадян, бізнесу та міжнародних партнерів;
  • Встановлювати партнерські зв'язки з компаніями, які можуть надати обладнання або матеріали за пільговими цінами;
  • Організовувати благодійні аукціони, ярмарки, концерти та інші заходи для збору коштів. І перше, що зробив генерал - підписал прапор України, який ми згодом виставимо на аукціон та направимо отримані гроші на допомогу підрозділам, з якими ми співпрацюємо. Якщо ви хочете придбати цей прапор, пишіть Сергію Костирі у Фейсбук.

Бюрократичні перешкоди. Це ще одна з поширених проблем. Постійно змінюючіся правила та вимоги від владних структур ускладнюють діяльність волонтерів. Це призводить до того, що наших волонтерів з усима документами на руках можуть просто не пустити на кордоні, коли вони везуть автівки для ЗСУ з Польщі чи інших країн. 

Прийшли до спільного розуміння, що треба використовувати громадські кампанії та медійний тиск для привернення уваги до потреб у змінах в законодавстві та процедурах! Бо поки окремий прикордонник тримає та не пускає волонтера в Україну з його вантажем, на фронті в цю мить гине ще один наш воїн!

Хоча, якби складно не було, військові волонтери Фонду UA24 знайдуть вихід з найскрутнішого пложення та досягнуть своєї мети - доставлять допомогу у вигляді автівок, реанімобілей, дронів та найсучасних гаджетів на фронт! Дякуємо генералу Марченко за співпрацю та зміцнення нашої патріотичної позиції!

Як говориться в нашому гімні "Запануєм і ми, браття моє, у своїй сторонці". Нехай ці слова стануть нашою вірою в світле майбутнє України, де дії сприятимуть перемозі і сила внутрішнього духу збереже наш народ.

P.S. Підтримати діяльність нашого Фонду ви можете за посиланням нижче: